Karlovačko sv. pivo 5% 6x0,5l lim
€6.99
€2.33/l · in 17 chains
at Trgocentar
Average
€8.29 17 chains
Highest
€10.49 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentar €6.99€2.33/l
- Metro €7.84€2.61/l
- KTC €7.99€2.66/l
- Kaufland €7.99€2.66/l
- Konzum €7.99€2.66/l
- Lidl €7.99€2.66/l
- Plodine €7.99€2.66/l
- Ribola €7.99€2.66/l
- Spar €7.99€2.66/l
- Tommy €7.99€2.66/l
- Vrutak €7.99€2.66/l
- NTL €8.29€2.76/l
- Studenac €8.39€2.80/l
- Djelo Vodice €8.49€2.83/l
- Boso €8.65€2.88/l
- Trgovina Krk €9.89€3.30/l
- Gavranović €10.49€3.50/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850103902360. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€6.99 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Metro
-
€7.84 (+5%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
€7.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€7.99 (+7%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€7.99 (+4%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
€7.99 (+4%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
€7.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€7.99 (+4%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€7.99 (+4%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€7.99 (+4%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€7.99 (+4%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- NTL
-
€8.29
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
€8.39
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
€8.49 (+6%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Boso
-
€8.65 (+7%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
€9.89
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
€10.49
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO KARLOVAČKO RADLER LIMUN 0,5L LIMlowest at Kaufland €1.29€2.58/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO KARLOVAČKO 0,5L LIM HEINEKENlowest at Kaufland promotion €1.35€2.70/l
- KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO LIMUN 0.5L PBlowest at Stridon €0.99€1.98/l
- KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO 0.33L LIM KARLOVlowest at Konzum €1.15€3.48/l
- KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO 6PACK 0.33Llowest at Konzum €5.99€3.03/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO KARLOVAČKO 4X0,5L LIMENKAlowest at Konzum promotion €4.69€2.35/l