Karlovačko Pivo Radler limu.2% 500ml LIM
€1.29
€2.58/l · in 14 chains
at Kaufland
Average
€1.70 14 chains
Highest
€2.09 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.29€2.58/l
- Stridon €1.62€3.24/l
- KTC €1.64€3.28/l
- Plodine €1.65€3.30/l
- Ribola €1.65€3.30/l
- Spar €1.65€3.30/l
- Tommy €1.65€3.30/l
- Konzum €1.69€3.38/l
- Trgocentar €1.69€3.38/l
- Jadranka €1.72€3.44/l
- Gavranović €1.79€3.58/l
- NTL €1.79€3.58/l
- Studenac €1.82€3.64/l
- Trgovina Krk €2.09€4.18/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850103002190. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.29 (-25%)
Source: Kaufland price list, store 1130, 3 Oct 2026 (Obrtnicka ulica 1 Cakovec)
- Stridon
-
€1.62 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- KTC
-
€1.64
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
€1.65
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Ribola
-
€1.65 (+5%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.65 (+6%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€1.65 (+4%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
€1.69 (+6%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgocentar
-
€1.69 (+8%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Jadranka
-
€1.72 (+6%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Gavranović
-
€1.79
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- NTL
-
€1.79
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
€1.82
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
€2.09
Source: Trgovina Krk price list, store 121056, 3 Oct 2026 (Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KARLOVACKO KARLOVACKO RADLER LIMUN 4X0,5 L LIMlowest at Kaufland €4.39€2.19/l
- KARLOVAČKO PIVO PIVO KARLOVAČKO RADLER CRNI LIMUN 0.50 (20) POVlowest at Stridon €0.90€1.80/l
- KARLOVAČKO PIVO PIVO KARL RADLER LIM 2 L PETlowest at Tommy €3.49€1.75/l
- KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO LIMUN 0.5L PBlowest at Stridon €0.99€1.98/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO KARLOVAČKO RADLER GREJP 0,5L LIMlowest at Kaufland €0.99€1.98/l
- KARLOVAČKO PIVO PIVO KARLOV. RADLER CRNI LIMUN LIMENKA 0.50 (24)lowest at Stridon €1.49€2.98/l