2,0L KARLOVAČKO PIVO PET
Lowest today
€4.29
€2.15/l · in 2 chains
at Boso
Average
€14.26 2 chains
Highest
€24.23 at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €4.29€2.15/l
- Metro €24.23€2.02/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.29 (3 Oct)
€4.29
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850103902179. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€4.29 (+5%)
Source: Boso price list, store 2415, 3 Oct 2026 (GLAVNA 57, Borovo)
- Metro
-
€24.23 (+21%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KARLOVAČKO PIVO KARL. 2 L PETlowest at Boso €4.29€2.15/l
- KARLOVAČKO PIVO PIVO KARL RADLER LIM 2 L PETlowest at Tommy €3.49€1.75/l
- KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO LAGER 2llowest at KTC €3.29€1.65/l
- KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO 1 l PETlowest at Stridon €2.10€2.10/l
- Karlovačko Karlovačko svijetlo pivo 5% 2l PETlowest at Kaufland €3.75€1.88/l