75G DORINA ČOKOLADA S RIŽOM
Lowest today
€13.48
€12.84/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metropromotion €13.48€12.84/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €13.48 (2 Oct)
€13.48
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850102976454. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€13.48; promotion started before our records (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Other sizes
- DORINA ČOKOL DORIN 75 g S RIŽOMlowest at Boso €1.89€25.20/kg
- Dorina Čokolada SK1lowest at Stridon €1.96€8.91/kg
- DORINA ČOKOL DORINA RIŽA 75g NLlowest at Lidl €1.25€16.67/kg
- KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADA MLIJECNA COKOLADA RIZA 26 G DORINAlowest at Lidl €0.59€22.69/kg
- KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADA TAMNA COKOLADA RIZA 26 G DORINAlowest at Lidl €0.59€22.69/kg
- DORINA 75G DORINA ČOKOLADA S RIŽOMlowest at Metro €25.88€23.00/kg