100G KRAŠ BOMBONI MENTOL
Lowest today
€32.00
€8.00/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €32.00€8.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €32.00 (2 Oct)
€32.00
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850102952786. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€32.00 (-9%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ BOMBON MENTOL ZELENI 100g KRAŠlowest at Stanic €0.65€6.50/kg
- KRAS 2X MJ NARUDZBE BOMBONI MENTOL 100 G EX.STRONGlowest at Ribola promotion €0.69€6.90/kg
- KRAS MJESECNE NARUDZBE BOMBONI MENTOL 80 G BEZ SECERAlowest at Studenac €1.35€16.88/kg
- TVRDI BOMBONI BOMB. KRAŠ 100 g MENTOL ZELENIlowest at Boso €0.90€9.00/kg
- TVRDI BOMBONI BOMB. KRAŠ 80 g MENTOL BEZ ŠElowest at Boso €1.49€18.62/kg
- KRAŠ BOMBON MENTOL 100 g KRAŠ (40)lowest at Stridon €0.44€4.40/kg