PAŠ.ARGETA JUNIOR KOKOŠJA 95 g
Lowest today
€1.49
€15.68/kg · in 2 chains
at Stridon
Average
€1.64 2 chains
Highest
€1.79 at Stanic
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.49€15.68/kg
- Stanic €1.79€18.84/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.49 (3 Oct)
€1.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03838975568594. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.49 (-6%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Stanic
-
€1.79 (+6%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ARGETA PAŠTETA KOKOŠJA JUNIOR ARGETA 3X95glowest at Lidl €3.49€12.25/kg
- ARGETA PAŠTETA KOKOŠJA JUNIOR ARGETA 95glowest at Jadranka €1.49€15.68/kg
- ARGETA PAŠTETA KOKOŠJA JUNIOR ARGETA 45glowest at Djelo Vodice €0.91€20.22/kg
- ATLANTIC ARGETA PASTETA JUNIOR KOKOSJA PRSA GRILL 95 G ARGETAlowest at Kaufland €1.49€15.68/kg
- ARGETA PAŠTETA KOK. JUNIOR SNACK 99 g ARGETAlowest at Ribola €1.39€14.04/kg
- ARGETA PAŠTETA KOK PRSA JUNIOR 45 g ARGETAlowest at Kaufland €0.99€22.00/kg