SLADO SMIJEŠAK 6x120 ml ČOK.VAN.
Lowest today
€2.99
€4.15/l · in 2 chains
at Boso
Average
€3.19 2 chains
Highest
€3.39 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.99€4.15/l
- Konzum €3.39€5.14/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.99 (3 Oct)
€2.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03838900955338. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.99 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
€3.39 (+3%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Other sizes
- SMIJEŠAK SLADOLED VANILIJA ČOKOLADA 1L SMIJEŠAK 6 kom/lowest at Boso promotion €1.69€1.69/l
- SMIJEŠAK SLADO SMIJEŠAK 2 L VAN-ČOK-JAGlowest at Boso €3.99€2.00/l
- SMIJEŠAK SLADOLED 4 OKUSA ČOKOLADA/BANANA/BISKVIT/VANILIJA 1650 ml 4kom/lowest at Boso €4.99€3.02/l
- SMIJEŠAK SLADOLED 4 OKUSA ČOKOLADA/VANILIJA / LJEŠNJAK / STRACIATELLA 900 ml 9 kom /lowest at Boso €3.59€3.99/l
- SMIJEŠAK SLADOLED KORNET BOX ČOKOLADA / VANILIJA 6 X 120 ml SMIJEŠAK 6kom /lowest at NTL €3.29€4.57/l
- SMIJEŠAK SLADOLED ČOKOLADA VANILIJA JAGODA 2 L SMIJEŠAK 4 kom/krtlowest at NTL €3.99€2.00/l