TJ.SPAGET 5.JAJ.500g
Lowest today
€1.09
€2.18/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.09€2.18/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03838700010565. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.09 (+0%)
Source: Ribola price list, store 005, 3 Oct 2026 (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠPAGETI 9 400 g BEZ JAJA CElowest at Studenac €1.13€2.82/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠPAG. 10 400 g BEZ JAJA CElowest at Tommy €1.45€3.62/kg
- ZLATO POLJE TJESTENINA SPAGETTI BR 5 400 G ZLATO POLJE PODRAVKAlowest at KTC €1.79€4.47/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠPAGETI 10 400 g S JAJ. CElowest at Studenac €1.19€2.97/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠPAGETI 9 400 g S JAJ. CETlowest at Ribola €1.59€3.98/kg
- BARILLA TIJESTO SPAGHETTI INTEG 500glowest at Kaufland promotion €1.75€3.50/kg