KREMA AFRODITA 5PEPTIDE 15 ml
Lowest today
€25.99
in 2 chains
at Spar
Average
€27.24 2 chains
Highest
€28.49 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €25.99
- Plodine €28.49
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €25.99 (2 Oct)
€25.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03831070660842. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€25.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 8702, 3 Oct 2026 (zagreb jankomir 33.)
- Plodine
-
€28.49
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AFRODITA KREMA ZA LICE SUN AFROD. 50 ml SPF 30lowest at Konzum €9.99€199.80/l
- AFRODITA KREMA SUN SPORT 90 ml SPF 30lowest at Spar €11.79€131.00/l
- Afrodita KREMA AFRODI 5PEP. LIFT 50 mllowest at Spar €32.99€659.80/l
- AFRODITA KREMA UNIV. 150 ml CALENDULA Hlowest at Studenac promotion €2.50€16.67/l
- AFRODITA AFRODITA CALENDULA DNEVNA KREMA 50 MLlowest at Tommy €9.49€189.80/l
- AFRODITA AFRODITA CALENDULA NOCNA KREMA 50 MLlowest at Spar promotion €4.49€89.80/l