Garnier Fructis Šamp.hairfood banan350ml
€2.79
€7.97/l · in 7 chains
at Tommy
Average
€5.06 7 chains
Highest
€5.99 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €2.79€7.97/l
- Konzum €4.00€11.43/l
- Spar €5.59€15.97/l
- Kaufland €5.69€16.26/l
- Plodine €5.69€16.26/l
- Ribola €5.69€16.26/l
- KTC €5.99€17.11/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03600542290012. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€2.79; promotion started before our records (-49%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
€4.00 (-27%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
€5.59 (+8%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Kaufland
-
€5.69 (+4%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€5.69
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€5.69 (+4%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- KTC
-
€5.99
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
Other sizes
- Fructis Garnier Fructis Šam.hairfood papaja350mllowest at Konzum €1.50€4.29/l
- Fructis Garnier Fructis Šamp.hairfood lube.350mllowest at Konzum €3.00€8.57/l
- Fructis Garnier Fructis Šampon Hairfood Al.350mllowest at Konzum €4.00€11.43/l
- GARNIER FRUCTIS FRUCTIS 350 ML H.FOOD COCOA BUTTERlowest at Konzum €3.00€8.57/l
- Garnier Fructis Garnier Fructis Šampon Hairfood Pi.350mllowest at Konzum €3.00€8.57/l