Garnier Fructis Šamp.hairfood banan350ml
2,79 €
7,97 €/l · u 7 lanaca
u Tommyju
Prosječna
5,06 € 7 lanaca
Najviša
5,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 2,79 €7,97 €/l
- Konzum 4,00 €11,43 €/l
- Spar 5,59 €15,97 €/l
- Kaufland 5,69 €16,26 €/l
- Plodine 5,69 €16,26 €/l
- Ribola 5,69 €16,26 €/l
- KTC 5,99 €17,11 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03600542290012. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
2,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-49%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
4,00 € (-27%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
5,59 € (+8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Kaufland
-
5,69 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
5,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
5,69 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- KTC
-
5,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
Druge veličine
- Fructis Garnier Fructis Šam.hairfood papaja350mlnajniže u Konzumu 1,50 €4,29 €/l
- Fructis Garnier Fructis Šamp.hairfood lube.350mlnajniže u Konzumu 3,00 €8,57 €/l
- Fructis Garnier Fructis Šampon Hairfood Al.350mlnajniže u Konzumu 4,00 €11,43 €/l
- GARNIER FRUCTIS FRUCTIS 350 ML H.FOOD COCOA BUTTERnajniže u Konzumu 3,00 €8,57 €/l
- Garnier Fructis Garnier Fructis Šampon Hairfood Pi.350mlnajniže u Konzumu 3,00 €8,57 €/l