Kinder čokolada 100g
€1.15
€11.50/kg · in 15 chains
at Kaufland
Average
€2.01 15 chains
Highest
€2.55 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.15€11.50/kg
- Studenacpromotion €1.59€15.90/kg
- KTC €1.99€19.90/kg
- Konzum €1.99€19.90/kg
- Lidl €1.99€19.90/kg
- Plodine €1.99€19.90/kg
- Ribola €1.99€19.90/kg
- Spar €1.99€19.90/kg
- Tommy €1.99€19.90/kg
- Vrutak €1.99€19.90/kg
- Metro €2.01€20.10/kg
- NTL €2.09€20.90/kg
- Trgocentar €2.29€22.90/kg
- Stanic €2.49€24.90/kg
- Gavranović €2.55€25.50/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 00000080177616. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.15 (-36%)
Source: Kaufland price list, store 1430, 3 Oct 2026 (Lapovacka 15 Vinkovci)
- Studenac
-
€1.59; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store T840, 3 Oct 2026 (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- KTC
-
€1.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€1.99 (+11%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
€1.99 (+11%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
€1.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.99 (+11%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.99 (+11%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€1.99 (+11%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€1.99 (+11%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Metro
-
€2.01 (+11%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
€2.09
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
€2.29 (+2%)
Source: Trgocentar price list, store P120, 3 Oct 2026 (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Stanic
-
€2.49 (+14%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- Gavranović
-
€2.55
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FERRERO ČOKOL KINDE 100 g KINDERlowest at Boso €2.49€24.90/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 50 g T-4lowest at Jadranka €1.39€27.80/kg
- FERRERO COKOLADA KINDER MINI 120 G T20X18lowest at Studenac €3.42€28.50/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 43 g BUENOlowest at Boso €1.49€34.65/kg
- FERRERO KINDER COKOLADA T10 125 Glowest at Studenac promotion €1.90€15.20/kg
- KINDER ČOKOL KINDE 211,5 g COUNTRYlowest at Boso €4.89€23.18/kg