DEO ROLL ON NIVEA IN.B.W.50 ml
€3.65
€73.00/l · in 10 chains
at Stridon
Average
€5.43 10 chains
Highest
€6.69 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €3.65€73.00/l
- Metro €3.78€75.60/l
- Spar €3.99€79.80/l
- Plodine €5.59€111.80/l
- Djelo Vodice €5.99€119.80/l
- Ribola €5.99€119.80/l
- Tommy €5.99€119.80/l
- Gavranović €6.19€123.80/l
- NTL €6.39€127.80/l
- Studenac €6.69€133.80/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 00000042240563. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€3.65 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.71, 3 Oct 2026 (Križpolje 8e, Križpolje)
- Metro
-
€3.78 (-41%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
€3.99 (-20%)
Source: Spar price list, store 8703, 3 Oct 2026 (sisak ivana fistrovica 25)
- Plodine
-
€5.59
Source: Plodine price list, store 019, 3 Oct 2026 (SKOLSKA 3, SISAK)
- Djelo Vodice
-
€5.99 (+13%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
€5.99 (+3%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
€5.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10260, 3 Oct 2026 (BRAJDE 9, TAR)
- Gavranović
-
€6.19
Source: Gavranović price list, store 299, 3 Oct 2026 (Primorska 5, KARLOVAC)
- NTL
-
€6.39
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
€6.69
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NIVEA ROLL ON NIVEA BLACK&WHITE 50mllowest at Kaufland promotion €2.59€51.80/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA Ž B&W AUTHENTIC 50 mllowest at Kaufland promotion €2.85€57.00/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA BLA&WHI CLEAR 50mllowest at Studenac promotion €2.00€40.00/l
- NIVEA-BEIERSDORF N-NIVEA DEO ROLL ON 50ML ŽINVISIBLE BLACK i WHITE CLEARlowest at Spar €3.99€79.80/l
- NIVEA NIVEA MEN ROLL ON 50 ML INVISIBLE FRESHlowest at Kaufland promotion €2.85€57.00/l
- Nivea Nivea Deo Roll on B&W Invisible Epic50mllowest at Kaufland promotion €2.85€57.00/l