LIKER JAGERMEISTER 0,1L
€3.79
€37.90/l · in 4 chains
at Djelo Vodice
Average
€4.07 4 chains
Highest
€4.29 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €3.79€37.90/l
- KTC €3.99€39.90/l
- Konzum €4.19€41.90/l
- Trgocentar €4.29€42.90/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 00000040677859. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€3.79 (+3%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
€3.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€4.19 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Trgocentar
-
€4.29 (+5%)
Source: Trgocentar price list, store P100, 3 Oct 2026 (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Jägermeister biljni liker 35%lowest at Boso €15.52€22.17/l
- JAGERMEISTER LIKER JAGER 1 L 35% TORN.lowest at Boso €21.02€21.02/l
- JAGERMEISTER LIKER JAGER 700 ml 35% TORN.lowest at Boso €15.52€22.17/l
- JAGERMEISTER LIKER JAGER POKL. PAK. 0,7 Llowest at Boso €17.29€24.70/l
- LIKER JAGERM. 0,7 L POK. PAK.lowest at Trgocentar €15.77€22.53/l
- JAGERMAISTER LIKER JAGERMEISTER ORANGE 33% 0,7 Llowest at Konzum promotion €13.99€19.99/l