Spaghetti at Tommy
On 3 Oct 2026, the lowest price we found at Tommy was €1.05 (€2.10/kg). Lowest price we found across all chains: €0.50 (€1.00/kg) at Stridon.
Updated 3 Oct 2026 from the published price lists; prices without a loyalty card.
Lowest price we found
€1.05
€2.10/kg
at Tommy
Products
- TJ. SPAGHETTI 500 g COOP€1.05 · €2.10/kg
- TJ. SPAGHETTINI 500 g COOP€1.05 · €2.10/kg
- TJ. SPAGHETTI 500 g DE CECCO€1.09 · €2.18/kg
- TJ. SPAGHETTI 500 g LIGUORI€1.09 · €2.18/kg
- TJ.BARILLA SPAGH. BR.5 500 g€1.09 · €2.18/kg
- TJ.BARILLA SPAGH.BR.7 500 g€1.09 · €2.18/kg
- TJ.BARILLA SPAGHET. BR.3 500 g€1.09 · €2.18/kg
- TJ.ŠPAGETI BR.2 500 g ARRIGH€1.09 · €2.18/kg
- TJ.ŠPAGETI BR.3 500 g ARRIGHI€1.09 · €2.18/kg
- TJ.ŠPAGETI BR.4 500 g ARRIGH€1.09 · €2.18/kg
Other chains
- Stridon€0.50 · €1.00/kg
- Kaufland€0.65 · €1.30/kg
- Eurospin€0.89 · €1.78/kg
- Lidl€0.89 · €1.78/kg
- Studenac€0.93 · €1.86/kg
- KTC€0.94 · €1.88/kg
- Plodine€0.94 · €1.88/kg
- Ribola€0.94 · €1.88/kg
- Konzum€0.95 · €1.90/kg
- Spar€0.99 · €1.98/kg
- Boso€1.09 · €2.18/kg
- Gavranović€1.09 · €2.18/kg
- NTL€1.09 · €2.18/kg
- Stanic€1.09 · €2.18/kg
- Trgovina Krk€1.09 · €2.18/kg
How we compare
Compared: spaghetti, 500 g.
Tommy stores whose price lists we read: 87.
We leave out prices under half the median of the chains' lowest prices: in the files these are mostly errors.
Fewest stores for a chain page: 10.
One explanation above was written by AI; the prices come from the price lists.