Personal care
4,961 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- OLIVOS SAPUN TEK OLIVOS MAG MASL 450mllowest at Konzum €0.10€0.22/l
- GLISS ŠAMPON GLISS 400ml+REG MIRAC 200mllowest at Konzum €0.10€0.25/l
- - Šampon Kamilicalowest at Lidl €0.42€0.42/l
- OLIVOS SAPUN OLIVOS DEVA MASL 150glowest at Konzum €0.10€0.67/l
- PALMOLIVE SAPUN TEK.750 ml PALMOL.MIL/H.lowest at Kaufland €0.51€0.68/l
- ARO 5L ARO TEK SAPUN SILKYlowest at Metro €3.48€0.70/l
- ARO 5L ARO TEK SAPUN BRESKVAlowest at Metro €3.49€0.70/l
- ARO 5L ARO TEK SAPUN MED/MLIJEKlowest at Metro €3.49€0.70/l
- ARO 5L ARO TEK SAPUN RUŽAlowest at Metro €3.49€0.70/l
- TIME TIME ŠAMPON KAMILICA 1L (12) CONVOCO SIMULlowest at Stridon €0.77€0.77/l
- TIME TIME ŠAMPON BREZA 1L (12) CONVOCO SIMULlowest at Stridon €0.77€0.77/l
- TIME TIME ŠAMPON JABUKA 1L ( 12) CONVOCO SIMULlowest at Stridon €0.77€0.77/l
- PRENS TEKUĆI SAPUN PRENS PINK ORHIDEJA 5L (4)lowest at Stridon €3.98€0.80/l
- PRENS TEKUĆI SAPUN PRENS MILK&HONEY 5L (4)lowest at Stridon €3.98€0.80/l
- DEXAL GEL ZA IZBJELJIVANJE 1,5llowest at Eurospin €1.39€0.93/l
- TIME TIME GEL ZA TUŠ.MILK&HONEY 0.75 L (18) CONVOCOlowest at Stridon €0.74€0.99/l
- S-BUDGET ŠAMPON S BUDGET KOPRIVA 1 Llowest at Spar €0.99€0.99/l
- S-BUDGET ŠAMPON S BUDGET KAMILICA 1 Llowest at Spar €0.99€0.99/l
- STUDENAC-ROBNA MARKA ŠAMPON ZA KOSU GENTI LEZZA KAMILICA 1llowest at Studenac promotion €0.99€0.99/l
- ESENS ESENS TEKUCI SAPUN 1 L OCEANlowest at Plodine promotion €0.99€0.99/l