Personal care

4,961 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. PLODINE GEL ZA TUS 300 ML MINER.MORSKIH ALGI PLODINElowest at Plodine €0.53€1.77/l
  2. Hygienium Hygienium antibakt.gel za ruke 50mllowest at Kaufland €0.53€10.60/l
  3. FA SAPUN 90 g YOGH.A LOE VERAlowest at Stridon €0.55€6.11/kg
  4. FA SAPUN 90 g MAGIC OIL PINK JASMINlowest at Stridon €0.55€5.50/kg
  5. FA FA SAPUN HONEY CREME 90G (6)lowest at Stridon €0.55€6.11/kg
  6. ALCA ZAGREB D.O.O SAPUN NIVEA SEA&MINERALS 90 g FLOWPACK ČVRSTI SAPUNlowest at Spar promotion €0.55€6.11/kg
  7. PROGARDEN CITRONELLA OSVJEZIVAC ZRAKA GELlowest at Plodine €0.55
  8. OLEA SAPUN OLEA CREAMY 100 glowest at Konzum €0.59€5.90/kg
  9. OLEA SAPUN OLEA ALOE VERA 100 glowest at Konzum €0.59€5.90/kg
  10. OLEA SAPUN OLEA WHITE FLOWER 100 glowest at Konzum €0.59€5.90/kg
  11. BOSMATTOM TOAL.SAPUN LEMON OIL 90 G T BOSMATTOMlowest at Stridon €0.59€6.56/kg
  12. DALAN DALAN SAPUN SPRING FLOWERS 100glowest at Spar €0.59€5.90/kg
  13. TOP KAN SAPUN CLONEX 90G ARGAN OIL/JASMIN -72/1-lowest at Vrutak €0.59€6.56/kg
  14. BOSMATTOM TOALETNI SAPUN ALMOND-CAME 90 GR T BOSSMATOMlowest at Stridon €0.59€6.56/kg
  15. BOSMATTOM TOALETNI SAPUN ROSE OIL 90 GR T BOSSMATOMlowest at Stridon €0.59€6.56/kg
  16. PALMOLIVE PALMOLIVE SAPUN 90 G EUCALYPTUSlowest at Plodine promotion €0.59€6.56/kg
  17. CLONEX CLONEX TOAL.SAPUN 90 g VIT.E OLIVE OILlowest at Ribola €0.59€6.56/kg
  18. GEL PEN 0.5 OPTIMA GP-05 CRNA EUROCOMlowest at Stridon €0.59
  19. NATURE & MORE GEL N&M 450 ml PURE LOVElowest at Boso promotion €0.59€1.31/l
  20. NATURE & MORE GEL N&M 450 ml MONOIlowest at Boso promotion €0.59€1.31/l