Pantry

3,975 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. T! JUHA KOKOŠJA 65 g T!lowest at Tommy €0.39€6.00/kg
  2. T! JUHA POVRTNA S TJ. 60 g T!lowest at Tommy €0.39€6.50/kg
  3. FINI MINI JUHA KOK. NOODLES 75g FINI MINIlowest at Trgocentar promotion €0.39€5.20/kg
  4. FINI MINI JUHA GOV. NOODLES 75g FINI MINIlowest at Trgocentar promotion €0.39€5.20/kg
  5. SOLANA NIN D.O.O. SOL KRUPNA KUT.1 kg ADRIATIQlowest at Studenac promotion €0.40€0.40/kg
  6. LUXOR D.O.O. ZAČIN PAPAR CRNI MLJ.9 g NADALlowest at Studenac promotion €0.40€44.44/kg
  7. LUXOR D.O.O. ZAČIN ANIS 20 g NADALINAlowest at Studenac promotion €0.40€20.00/kg
  8. K-Classic KLC. Worcester umak 170 mllowest at Kaufland €0.42€2.47/l
  9. ULTRA PLUS JUHA KOKOŠ 65 g KUHARELA ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.42€6.46/kg
  10. K-Classic KLC.Fix instant umak bolognese 38 glowest at Kaufland €0.44€11.58/kg
  11. K-Classic KLC.Fix instant umak carbonara 30 glowest at Kaufland €0.44€14.67/kg
  12. ZAČIN PAPAR CRN.MLJ.ŠAFRAM 10glowest at Stridon €0.44€44.00/kg
  13. ŠAFRAM D.O.O. ZAGREB PAPAR ZRNO 10g ŠAFRAMlowest at Jadranka €0.44€44.00/kg
  14. ALEVA JUHA POVRTNA S TJEST 37g ALEVAlowest at Ribola promotion €0.44€9.78/kg
  15. Bonito Bonito Juha krem s vrganjima 52glowest at Stridon €0.44€8.46/kg
  16. DR OETKER VANILIN ŠEĆER BŠ 8g DR OETKERlowest at Kaufland €0.45€56.25/kg
  17. DON JEREZ MJEŠAVINA ZAČINA ZA RIBU 40glowest at Eurospin €0.45€11.25/kg
  18. FINETA KOKOŠJA BISTRA JUHA S TJESTENINOM FINETA 65 glowest at NTL €0.45€6.92/kg
  19. FINETA POVRTNA BISTRA JUHA S TJESTENINOM FINETA 65 glowest at NTL €0.45€6.92/kg
  20. Yum Yum Azijska instant juha SK7lowest at Lidl €0.45