Pantry

3,975 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. SOLANA NIN D.O.O. SOL KRUPNO MLJEVENA 10 kg ADRIlowest at Tommy €4.29€0.43/kg
  2. PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 2kg PODRAVKAlowest at Studenac promotion €0.90€0.45/kg
  3. SOLANA PAG SOL MORSKA 5kg PVClowest at KTC €2.25€0.45/kg
  4. IDA COMERC PŠENIČNO BRAŠNO GLATKO TIP 550 25 kg IDA COMERClowest at Stridon €11.76€0.47/kg
  5. TENA BRAŠNO GLATKO T-550 TENA 1 kg (10)lowest at Stridon €0.48€0.48/kg
  6. PAG 91 d.o.o. SOL PAG 5kg SITNAlowest at Plodine €2.39€0.48/kg
  7. PAG 91 d.o.o. SOL PAG 5kg KRUPNAlowest at Plodine €2.39€0.48/kg
  8. SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 1kg PVC SOLANA PAGlowest at Kaufland €0.49€0.49/kg
  9. SOLANA PAG SOL MORSKA 1kg PVClowest at KTC €0.49€0.49/kg
  10. PAG 91 D.O.O SOL MOR.SITNA 1 kg PVC PAG 91lowest at Lidl €0.49€0.49/kg
  11. PAG 91 d.o.o. SOL PAG 1kg KRUPNA PVClowest at Lidl €0.49€0.49/kg
  12. AM. DODACI JELIMA NEP. ŠEĆER 1 kglowest at Metro promotion €0.51€0.51/kg
  13. IDA COMERC BRAŠNO PŠENIČNO GLATKO T-550 1 kg IDA COMERC (20)lowest at Stridon €0.53€0.53/kg
  14. ŽITO BAČKA BRAŠN ZLATO RAVNICE 1 kg T-700lowest at Boso promotion €0.53€0.53/kg
  15. Belbake Brašno tip 550 glatkolowest at Lidl €1.59€0.53/kg
  16. SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 5kg PVC SOLANAlowest at Metro €2.66€0.53/kg
  17. Belbake Brašno glatko XXLlowest at Lidl €3.19€0.53/kg
  18. Belbake Brašno tip 550, glatkolowest at Lidl €5.25€0.53/kg
  19. Belbake Brašno tip 550, glatkolowest at Lidl €5.25€0.53/kg
  20. Farina Farina bijelo brašno T-550 10 kglowest at Kaufland €5.25€0.53/kg