Milk
1,158 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- Pilos Trajno mlijeko 2,8% m.m.lowest at Lidl €0.65€0.65/l
- Rosa Rosa trajno mlijeko 2,8% 1 L_OClowest at Kaufland €0.65€0.65/l
- Riža na mlijeku jagodalowest at Lidl €0.65€3.25/kg
- Desert riža na mlijeku pistacijalowest at Lidl €0.65€3.25/kg
- VINDIJA PUDING LJESNJAK/COK.125 G VINDIJAlowest at Kaufland €0.65€5.20/kg
- MILKA DESERT MILKA WAFFELINI MILK 31 glowest at Kaufland €0.65€20.97/kg
- DOMAĆA KRAVICA MLIJ.TR.2,8% 1 l KRA VICAlowest at Ribola €0.65€0.65/l
- MLIJEKO MEGA CAFFE 3,8% MM (12) BRIKlowest at Stridon €0.66€0.66/l
- DUKAT MLIJEKO DUKAT 2,8% 0,5 L BOCA DUKATlowest at Stridon €0.66€1.32/l
- SPAR MLIJEKO UHT 2,8% M.M SPAR 1 Llowest at Spar €0.66€0.66/l
- DUKAT MLIJEKO TRAJNO 2.8% MM 0.5 L DUKATlowest at Stridon €0.66€1.32/l
- DUKAT MLIJEKO TRAJNO 1.8% MM 1 L DUKATlowest at Stridon €0.66€0.66/l
- ARO 1L ARO TRAJNO MLIJEKO 2,8%lowest at Metro €0.66€0.66/l
- DUKAT UKUPNO BEZ GAUDE MLIJEKO 2,8% vitD DUKAT 0,5 llowest at Studenac €0.66€1.32/l
- MLIJ.ČOK.0,2L VINDIJAlowest at Studenac promotion €0.66€3.30/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O TOAL. SAPUN MILK&HONEY 90 G PALMOLIVElowest at Stridon €0.66€7.33/l
- LAND MLIJEKO TRAJNO 2,8% m.m.ČEP 1Llowest at Eurospin €0.68€0.68/l
- DOMAĆA KRAVICA MLIJ.TR.2,8% 1 l KRA VICAlowest at Vrutak €0.68€0.68/l
- DOLINE COKOLADNO MLIJEKO LINA 200 ML DOLINElowest at Plodine €0.69€3.45/l
- Z'BREGOV MLIJEKO ČOKOLADNO 0.2 VINDIJAlowest at Stridon €0.69€3.45/l