Milk

100 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. 'z bregov Svježe mlijeko 3,2% m.m.lowest at Ribola €0.95€0.95/l
  2. AliBaba AliBaba Mlijeko zaslađ.kond.8,8%m.m.397glowest at Ribola €2.99€7.53/kg
  3. BARCAFFE KAVA BLACK EASY MLIJEKO 11 G BARCAFFElowest at Stridon €0.22€20.00/kg
  4. BELJE PLUS D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,5% 1 L MIA MILLlowest at Gavranović €0.29€0.29/l
  5. BELVITA KEKS BELVITA MLIJEKO ŽITARICE 225glowest at Kaufland promotion €1.95€8.67/kg
  6. BLUE DRAGON KOKOSOVO MLIJEKO 400 ML BLUE DRAGONlowest at Studenac promotion €2.50€6.25/l
  7. DOLCIANDO PRALINE ČOKOLADNE MLIJE/LJEŠ 200glowest at Eurospin €2.29€11.45/kg
  8. DOLCIANDO PRALINE ČOKOLADNE MLIJE/LJEŠ 200glowest at Eurospin €2.29€11.45/kg
  9. DUKAT D.D. MLIJEKO LAKU NOĆ 1 L DUKATlowest at Plodine €2.29€2.29/l
  10. DUKAT D.D. MLIJEKO ČOKOLADNO JUNIOR 0,2 l DUKATlowest at Dukat €0.69€3.45/l
  11. DUKAT DUKAT ČOKOLADNO MLIJEKO KOKOS 0.5Llowest at Dukat €1.29€2.58/l
  12. DUKAT MLIJEKO 0,5% 1 L EDGE DUKATlowest at Dukat €1.29€1.29/l
  13. DUKAT MLIJEKO COKOLADNO CRNA COKOLADA 0,5 L DUKATlowest at Dukat €1.29€2.58/l
  14. DUKAT MLIJEKO COKOLADNO KEKS 0,5 L DUKATlowest at Dukat €1.29€2.58/l
  15. DUKAT MLIJEKO DUKAT 2,8% 6X1 L EDGE DUKATlowest at Kaufland €4.68€0.78/l
  16. DUKAT MLIJEKO DUKAT 2,8% 8X1 L BOCA DUKAT (85 KOM/PAL)lowest at Dukat €5.99€0.75/l
  17. DUKAT MLIJEKO JUNIOR 200 ML DUKATlowest at Dukat €0.49€2.45/l
  18. DUKAT MLIJEKO LAG JUTRO 0% 1L DUKATlowest at Dukat €1.49€1.49/l
  19. DUKAT MLIJEKO SVJEŽE 3,2% 1 L DUKATlowest at Stridon €1.42€1.42/l
  20. DUKAT MLIJEKO TR LAG JUTRO 1.5% 1L DUKATlowest at Dukat €1.49€1.49/l