Milk

518 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. DORINA ČOKOL DORIN 160 g MLIJEKO USKRSlowest at Boso €1.99€12.44/kg
  2. DORINA ČOKOL DORINA MLIJEČNA 80glowest at Plodine €0.99€12.38/kg
  3. DORINA ČOKOLADA MLIJEKO 160 g DORINAlowest at Studenac promotion €0.79€4.94/kg
  4. DR.OETKER RIZA NA MLIJEKU VANILIJA 125 Glowest at Kaufland €2.29€18.32/kg
  5. DUKAT - STAY STRONG KOLAGEN PROTEIN DRINK COKOLADA 0,5L STAY STRONGlowest at Dukat €1.89€3.78/l
  6. DUKAT - STAY STRONG PROTEIN KOLAGEN PROTEIN DRINK JAGODA 0,5 L STAY STRONGlowest at Dukat €1.89€3.78/l
  7. DUKAT 0,5L DUKAT ČOKOLADNO MLIJEKOlowest at Metro €17.70€2.95/l
  8. DUKAT 1L DUKAT ML. ZA KAVU 3,8% BOCAlowest at Dukat €1.09€1.09/l
  9. DUKAT 1L DUKAT TRAJNO MLIJEKO 2,8%lowest at Dukat €0.78€0.78/l
  10. DUKAT ACIDOFIL 180 g DUKATlowest at Dukat €0.49€2.72/kg
  11. DUKAT D.D. MLIJEKO LAKU NOĆ 1 L DUKATlowest at Plodine €2.29€2.29/l
  12. DUKAT D.D. MLIJEKO ČOKOLADNO JUNIOR 0,2 l DUKATlowest at Dukat €0.69€3.45/l
  13. DUKAT DUKAT JUNIOR MLIJEKO CLASSIC 0.2Llowest at Dukat €0.49€2.45/l
  14. DUKAT DUKAT JUNIOR MLIJEKO ČOKOLADA 0.2Llowest at Dukat €0.69€3.45/l
  15. DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO MLIJEKO 0.5L 1.5%BOCAlowest at Dukat €1.09€2.18/l
  16. DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO MLIJEKO 1L 0% EDGElowest at Dukat €1.49€1.49/l
  17. DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO MLIJEKO 1L 1.5% EDGElowest at Dukat €1.49€1.49/l
  18. DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO MLIJEKO 1L 3.8% EDGElowest at Dukat €1.49€1.49/l
  19. DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO ČOKO MLIJEKO 0.5Llowest at Dukat €0.90€1.80/l
  20. DUKAT DUKAT PROTEIN MLIJEKO VANILIJA 0.5Llowest at Dukat €1.79€3.58/l