Milk

1,158 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 1L EDGE DUKATlowest at Dukat €0.78€0.78/l
  2. DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MLIJEKO TRAJNO 2,8%MM 1L DUKAT BOCAlowest at Dukat €0.78€0.78/l
  3. VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 2 L S ČEPOM VINDIJAlowest at Tommy promotion €1.55€0.78/l
  4. DUKAT MLIJEKO DUKAT 2,8% 6X1 L EDGE DUKATlowest at Kaufland €4.68€0.78/l
  5. VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 6X1L TE VINDIJAlowest at Lidl €4.69€0.78/l
  6. KRAVICA KRALJICA MLIJEKO UHT 2.8% M.M. 1L KRAVICAlowest at Konzum €0.79€0.79/l
  7. BARISTA MLIJEKO BARISTA COFFEE CREAMER 3.6% MM 1L (12)lowest at Stridon €0.80€0.80/l
  8. MADETA MLIJE MADETA 1 L TRAJ.1,5% UHTlowest at Boso €0.80€0.80/l
  9. MADETA MLIJE MADETA 1 L TRAJ.1,5% UHTlowest at Boso €0.80€0.80/l
  10. VINDIJA-Z'BREGOV MLIJEKO 2,8% 4X1L VINDIJA(180 KOM/PAL)lowest at KTC €3.38€0.84/l
  11. MLIJ.TR.2,8% 6*1L VINDIJAlowest at Trgocentar €5.05€0.84/l
  12. VINDIJA-Z'BREGOV MLIJEKO 2,8% VITAMIN D 1 L VINDIJAlowest at Plodine €0.85€0.85/l
  13. VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 1 L S ČEPOM VINDIJAlowest at KTC €0.85€0.85/l
  14. MOJA KRAVICA MOJA KRAVICA ČOKOLADNO MLIJEKO 1 L IMLEK (12)lowest at Stridon €0.85€0.85/l
  15. K-Classic KLC.Trajno mlijeko1,5%m.m.1Llowest at Kaufland €0.85€0.85/l
  16. NETO NETO UVJETI MLIJE DUKAT 1 l TRAJ.2,8%MMlowest at Boso promotion €0.86€0.86/l
  17. DUKAT DUKAT SVJEŽE MLIJEKO 1L KARTONlowest at Dukat €0.89€0.89/l
  18. VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 1L TE VINDIJAlowest at Gavranović €0.89€0.89/l
  19. VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 1L BEZ ČEPA VINDIJAlowest at Trgocentar €0.89€0.89/l
  20. DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MLIJEKO SVJEŽE 3,2 mm 1L BRIK DUKATlowest at Dukat €0.89€0.89/l