Milk

1,158 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. ORBICO D.O.O. VAFLI SNACK MINIS LJEŠNJAK 25 g MANNERlowest at Studenac promotion €0.10€4.00/kg
  2. PIP SLADILO MEDNO COFFEEMED PIP 5glowest at Vrutak €0.12€24.00/kg
  3. K-Classic KLC.Čokolada alpsko mlijeko 100g_OClowest at Kaufland €0.14€1.40/kg
  4. ULTRA PRAL.MLIJ.ZEKO 88 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.19€2.16/kg
  5. BARCAFFE KAVA BLACK EASY MLIJEKO 11 G BARCAFFElowest at Stridon €0.22€20.00/kg
  6. MANNER MLI-LJEŠ.25glowest at Stridon €0.26€10.40/kg
  7. BELJE PLUS D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,5% 1 L MIA MILLlowest at Gavranović €0.29€0.29/l
  8. ULTRA ČOK.MLIJE.4X15 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.29€4.83/kg
  9. FRANCK KAVA INTENSE 9 g FRA NCKlowest at Tommy promotion €0.29€32.22/kg
  10. ULTRA ČOK.MLIJ.90 g USKRS ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.29
  11. ULTRA ČOK.MLI.MINI 4X15 g RA USKRSlowest at Djelo Vodice €0.29€4.83/kg
  12. FRANCK KAVA FRANCK COFFEE&GO ORIG 9glowest at Stridon €0.33€36.67/kg
  13. ALPIA UHT Mlijekolowest at Lidl €0.34€0.34/l
  14. ALPIA MLIJEKO UHT 1.5% mm 1L ALPIAlowest at Konzum €0.35€0.35/l
  15. DUKAT MLIJEKO TRAJNO 2,8% 0,2 L DUKAlowest at Ribola €0.37€0.37/l
  16. Milkland trajno mlijeko 2,8%lowest at Kaufland €0.39€0.39/l
  17. Milkland trajno mlijeko 2,8%lowest at Kaufland €0.39€0.39/l
  18. Pilos Čokoladno mlijeko 1,5% mmlowest at Lidl €0.39€1.95/l
  19. KRIZEVACKA MLJEKARA TRAJNO MLIJEKO NASE MLIJEKO 2,8%MM 1Llowest at Lidl €0.39€0.39/l
  20. FRANCK JUBILARNA KAVA MLJEVENA KREMA MLIJEKO SECER VRECICA 9 G FRANCKlowest at Djelo Vodice €0.39€43.33/kg