Fruit
1,349 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- BABIĆ PEKARA TORTA VANILIJA VOCE BR.25lowest at Ribola €36.00
- BADEL VODKA VIGOR ŠUMSKO VOĆE 0.7 (6)lowest at Stridon €6.00€8.57/l
- BADEM JEZGRA 500G MARJAN VOĆElowest at Jadranka €6.39€12.78/kg
- BADEM UŠEĆEREN 100 g NATURA MARJAN VOĆlowest at Ribola €3.18€31.80/kg
- BAKINO BLAGO KONZERVIRANO DZEM MJESANO VOCE 860 G BAKINO BLAGOlowest at Plodine €1.59€1.85/kg
- BARBIE BARBIE COLOR REVEAL MIRISNO VOCElowest at Plodine €19.99
- BARILLA KEKS GRANCEREALE FRUTTA 250glowest at Stridon €2.10€8.40/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. BOMBON TEKUĆI JAGODA 70 ml TRINKETTOlowest at Vrutak €0.46€6.57/l
- BAZOOKA BOMBON VOĆ. RATTLERZ 120 g BAZlowest at Konzum €1.99€16.58/kg
- BEBIVITA BEBIVITA SOK MRK/VOĆ.500 ml PElowest at Tommy €1.99€3.98/l
- BEBIVITA BEBIVITA VOĆ.KAŠICA MIJ.VOĆE 190 glowest at Stridon €1.06€5.58/kg
- BEBIVITA SNACK HRS. MEDV. 30 g BEBIVITAlowest at Kaufland €1.05€35.00/kg
- BEBIVITA TUBA VOĆ BEBIVITA BAN/BOR 4x90 glowest at Konzum €3.99€11.08/kg
- BECKY'S SUHO VOĆE 70 g CRISPY FRUITlowest at Boso €2.99€42.71/kg
- BEER MIX YUMMY 400 glowest at Vrutak €2.89€7.22/kg
- BERLINER KOŠARA ZA VOĆElowest at Studenac promotion €3.00
- BERLINER KOŠARA ZA VOĆElowest at Studenac promotion €4.00
- BERLINER KOŠARA ZA VOĆE BC19- 318lowest at Studenac promotion €2.50
- BERLINER KOŠARA ZA VOĆE TRlowest at Studenac promotion €2.50
- BERNY DATULJA SUHA 200 g (25)lowest at Boso promotion €0.79€3.95/kg