Fruit

1,349 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. ATLANTIC TRADE D.O.O. BEBIVITA VOĆ. DUET JA/JO 190 glowest at Tommy €1.35€7.11/kg
  2. ATLANTIC TRADE D.O.O. ČAJ NATURAVITA ŠUMSKO VOĆE 40X3 g MAXI ATLlowest at Trgovina Krk €4.79€39.92/kg
  3. ATLANTIC-BOOM BOX BOOM BOX ZOB.GRANOLA POPS VOĆE 300glowest at Plodine €3.99€13.30/kg
  4. AWT INTERNATIONAL D.O.O BOMBONI ŽELE CITRUS 200 g BONNY FRUIT ROSHENlowest at NTL €1.49€7.45/kg
  5. AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 0,5L PET JUICYlowest at Kaufland €1.09€2.18/l
  6. AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L PET JUICYlowest at Plodine promotion €1.39€0.93/l
  7. AWT INTERNATIONAL D.O.O MUESLI FRUIT 350 G NATUREL AWTlowest at Jadranka promotion €2.99€8.54/kg
  8. AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK JUICY NEKTAR BRESKVA MARELICA JABUKA 1L BRIKlowest at Metro €1.94€1.94/l
  9. AWT INTERNATIONAL d.o.o. BOMBON PIONIR VOĆNI MIX 300glowest at Tommy promotion €2.35€7.83/kg
  10. AWT INTERNATIONAL d.o.o. BOMBONI ŽELE FRUIT BERRIES MIX 200glowest at NTL €1.49€7.45/kg
  11. AWT INTERNATIONAL d.o.o. JUICY FRUITS 1,5L ZMAJEVO VOĆElowest at Metro €1.76€1.17/l
  12. AWT INTERNATIONAL d.o.o. JUICY FRUITS ZMAJEVO VOĆE 0,5Llowest at Djelo Vodice €0.99€1.98/l
  13. Alesto Selection Suho voće Mangolowest at Lidl €2.59€25.90/kg
  14. Alesto Selection Suho voće Mangolowest at Lidl €2.59€25.90/kg
  15. Alesto Selection Suho voće Mangolowest at Lidl €2.59€25.90/kg
  16. Alpenfest Lisnato s voćem SK2lowest at Lidl €2.09€8.29/kg
  17. Alpenfest Lisnato s voćem SK2lowest at Lidl €2.09€8.29/kg
  18. B'AKTIV JOGURT B'AKTIV ACAI ŠUMSKI MIX 330glowest at Dukat €1.19€3.61/kg
  19. BABIĆ PEKARA KRAFNA MARELICA 70 gBABIĆlowest at Ribola €0.79€11.29/kg
  20. BABIĆ PEKARA MINI TORTA VANILIJA S VOĆEM BR.194lowest at Ribola €25.50