Fruit
561 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- NATURA BUCINE GOLICE 150 G NATURA MARJAN VOCElowest at Vrutak €1.59€10.60/kg
- DOLCIANDO PLOČICE S ARAŠIDIMA I VOĆEM 120glowest at Eurospin €1.59€13.25/kg
- MARJAN-VOĆE d.o.o.ZAGREB GRAH PINTO 800glowest at KTC €1.59€1.99/kg
- PLID.Z.P.75 ml JNR Š UMS.VOĆElowest at Ribola €1.59€21.20/l
- BOSO VOĆE SMOKVA SUHA 180 g II KLlowest at Stridon €1.65€9.17/kg
- S-BUDGET DŽEM S-BUDGET MIJEŠ.VOĆE 860glowest at Spar €1.65€1.92/kg
- NATURA MJEŠ. MAHUNA 500 g M AESTRO MARJAN VOĆElowest at KTC €1.65€3.30/kg
- BOSO VOĆE KELJ II KLlowest at Boso promotion €1.67€1.67/kg
- BOSO VOĆE KELJ II KLlowest at Boso promotion €1.67€1.67/kg
- NTL - Voće i povrće POVRĆE ZA JUHU 500glowest at Trgovina Krk €1.69€3.38/kg
- BOSO VOĆE ŠLJIVA SVJEŽA II KLlowest at Boso €1.69€1.69/kg
- NTL - Voće i povrće SALATA ŠARENI DUO 200 g NTLlowest at Trgovina Krk €1.69€8.45/kg
- T! DŽEM MIJEŠANO VOĆE 420 g T!lowest at Tommy €1.69€4.02/kg
- SM. PEKARSKI PROIZVODI NEP. ŠTRUDLA ŠUMSKO VOĆE I VANILIJA 500 g MARAlowest at Stanic promotion €1.69€3.38/kg
- SO DI FER BABY MREZICA ZA VOCElowest at Plodine €1.69
- BOOM BOX POUCH JABUKA KRUSKA KIVI 200 Glowest at Lidl €1.69€8.45/kg
- NUTRINO POUCH JABUKA MANGO PAPAJA BANANA 180 G NUTRINOlowest at Konzum promotion €1.69€9.39/kg
- BOOM BOX PIRE VOĆNI JAB JAG BOR 200 g BBlowest at Lidl €1.69€8.45/kg
- BOOM BOX PIRE VOĆNI JAB BRES MANG 200 g BBlowest at Lidl €1.69€8.45/kg
- BOOM BOX PIRE VOĆNI JAB BAN MAL KUP 200 g BBlowest at Lidl €1.69€8.45/kg