Fruit

1,349 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. CEDEVITA KOMPRIMATI BOMBONI CEDEVITA SUMSKO VOCE 18 Glowest at Stridon €0.69€38.33/kg
  2. ARO 20X1,5G ARO ČAJ ŠUMSKO VOĆElowest at Metro €0.69€23.00/kg
  3. TWIST AND DRINK SOK TWIST DRINK SUMSKO VOCE 0,2 Llowest at Kaufland €0.69€3.45/l
  4. TWIST AND DRINK PIĆE TWIST DRINK 200 ml ŠUM.VOĆElowest at Boso €0.69€3.45/l
  5. Natura GROŽĐICA NATURA SUHA 100 glowest at Jadranka €0.69€6.90/kg
  6. HURA NATURA GROŽĐICE 100g HURA NATURAlowest at NTL €0.69€6.90/kg
  7. FERRERO BOMBONI TIC TAC FRUITY MIX 18glowest at Boso promotion €0.69€38.33/kg
  8. ZOTT JOGOBELLA EXOTIC 150 G ZOTT STANIClowest at Kaufland €0.69€4.60/kg
  9. HRUSK KOKICE ZA MIKROVALNU MASLAC 100g HRUSKlowest at Trgovina Krk €0.69€6.90/kg
  10. WRIGLEY BOMBONI SKITTLES WILD BERRY 38 G VRECICAlowest at Studenac promotion €0.69€18.16/kg
  11. SENSIA JOG.150 g VOĆ.MIX SENSIA FIBERSlowest at Stridon €0.69€4.60/kg
  12. Zott GRIZ BELRISO JAG/ŠUM.VOĆ.130 glowest at Spar promotion €0.69€5.31/kg
  13. FRUCTAL NEG PIĆE FRUCTAL BOROVNICA GRO 0.2 Llowest at Kaufland €0.69€3.45/l
  14. U-SAVITAK VANILIJA-ŠUMSKO VOĆE 0,085KG KLARAlowest at Trgocentar €0.70€8.24/kg
  15. O'PLANT POUCH VOCNA KRUSKA I MARELICA 200 G O'PLANTlowest at Kaufland €0.70€3.50/kg
  16. O'PLANT POUCH VOCNA KRUSKA JABUKA I KOMORAC 200 G O'PLANTlowest at Kaufland €0.70€3.50/kg
  17. BOSO VOĆE KRUMPIR MLADI II KLlowest at Boso €0.71€0.71/kg
  18. DIGIT ADRIA DOO JOGURT GRČKI TIP ŠUM.VOĆE 8,2% 150glowest at KTC €0.71€4.73/kg
  19. Dar Prirode Dar Prirode čaj Šumsko voće 40 glowest at Kaufland €0.74€18.50/kg
  20. DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA SUMSKO VOCE 60 G BIOPLODlowest at Vrutak €0.75€12.50/kg