Fruit

100 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. FRUTEK KAŠICA FRUTEK VOĆE ŽITARICE 190glowest at Konzum promotion €1.29€6.79/kg
  2. VINDIJA-Z'BREGOV PROTEIN JOGURT SKYR SUMSKO VOCE 200 G VINDIJAlowest at Jadranka promotion €1.29€6.45/kg
  3. HIPP TUBA VOĆNA HIPP JAB BRES ŠUM VOĆE 100glowest at Jadranka €1.29€12.90/kg
  4. PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 360g PODRAVKAlowest at Stridon €1.31€3.64/kg
  5. NATURA CHIA SJEMENKE 100 G NATURA MARIJAN VOCElowest at Stridon €1.32€13.20/kg
  6. LINO KAŠ LINO VOĆE S INT ŽITAR 190glowest at Stridon €1.35€7.11/kg
  7. ISO.FLEXWA.ŠUM.VOĆE.0,71 Llowest at Studenac promotion €1.40€1.97/l
  8. PODRAVKA ČAJ ŠUMSKO VOĆE 50 g PODRAVKA (12)lowest at Stridon €1.54€30.80/kg
  9. NATURA MAK MLJEVENI 200 G MARJAN VOCElowest at KTC €1.59€7.95/kg
  10. FUZETEA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L FUZETEAlowest at Stridon €1.72€1.15/l
  11. BOSO VOĆE GROŽĐE BIJELO II KLlowest at Boso €1.79€1.79/kg
  12. PODRAVKA ČAJ ŠUMSKO VOĆE AO 50g PODRAVKAlowest at KTC €1.79€35.80/kg
  13. DOBRA KAŠA ZOBENA ŠUM VOĆE 4X65G DOBRAlowest at Kaufland promotion €1.79€6.88/kg
  14. CEDEVITA CAJEVI - NATURAVITA CAJ SUMSKO VOCE 60 G NATURAVITAlowest at Tommy promotion €1.79€29.83/kg
  15. NATURA LEĆA ZELENA 500 g M ARJAN VOĆElowest at Jadranka €1.79€3.58/kg
  16. MARJAN VOĆE d.o.o. COOL MIX 400g MARJAN VOĆElowest at Gavranović €1.86€4.65/kg
  17. JOGO JOG VOĆNI JOGO ŠUMSKO VOĆE 1KGlowest at Dukat €1.89€1.89/kg
  18. FRUCTAL NEG PIĆE FRUCTAL CLASSIC ŠUM.VOĆE 2Llowest at Kaufland €1.89€0.94/l
  19. NATURA SUHO VOCE MIX 150 G NATURA MARJAN VOCElowest at Trgocentar €1.98€13.20/kg
  20. LEDO SLAD KOR KING JOG-ŠUM VOĆE 167 ml LElowest at Kaufland €1.99€11.92/l