Bread

953 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. BRIONKA KRUH OBITELJSKI PAK 700g BRIONKAlowest at Konzum €1.92€2.74/kg
  2. BRIOŠ KRUH CARSKI PAK 700g BRIOŠlowest at Konzum €1.95€2.79/kg
  3. BRIOŠ KRUH CVIJET PAK 500g BRIOŠlowest at Spar €1.72€3.44/kg
  4. BRIOŠ KRUH FRANC. PAK. 400 g BRIOŠlowest at Tommy €1.55€3.88/kg
  5. BRIOŠ KRUH ISTAR. PAK. 600 g BRIOŠlowest at Tommy €1.75€2.92/kg
  6. BRIOŠ KRUH KUK.MIJEŠ.PAK.350 g BRIOŠlowest at Tommy €1.55€4.43/kg
  7. BRIOŠ KRUH OBITELJSKI 700g BRIOŠlowest at Konzum €1.79€2.56/kg
  8. BRIOŠ KRUH PŠENIČNI PAK.350 g BRIOŠlowest at Tommy €1.15€3.29/kg
  9. BRIOŠ KRUH RAŽ.MIJ.SJ.PAK.350 g BRIOlowest at Tommy €1.55€4.43/kg
  10. BRIOŠ KRUH ROZETA PAK.500 g BRIOŠlowest at Tommy €1.89€3.78/kg
  11. BRIOŠ KRUH SELJAČKI PAK 600g BRIOŠlowest at Konzum €1.85€3.08/kg
  12. BRIOŠ-REG.PEK KRUH BAKIN BRIOŠ 500 glowest at Studenac €1.92€3.84/kg
  13. BRIOŠ-REG.PEK KRUH BAQUETTE TAMNI 260 glowest at Studenac €1.33€5.12/kg
  14. BRIOŠ-REG.PEK KRUH REZANI BRIOŠ 500 glowest at Studenac €1.42€2.84/kg
  15. Babic Kruh splitski 650 glowest at Spar €2.19€3.37/kg
  16. CIABATTA KRUH 0,300KG,KLARAlowest at Trgocentar €1.61€5.37/kg
  17. CIABATTA KRUH 315G PAN-PEK DSlowest at Jadranka €1.19€3.78/kg
  18. COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION KRUH B.G. DOMAĆI 230 g COOPlowest at Tommy €1.79€7.78/kg
  19. COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION KRUH B.G. ŽIT/SJEM 300 g COOPlowest at Tommy €2.69€8.97/kg
  20. COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION KRUH B.G.REZANI 300 g COlowest at Tommy €2.99€9.97/kg