Bread

1,223 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. AMIGA NO BRAND POSUDA ZA KRUH ZELENA BAMBUSlowest at Plodine €15.99
  2. AMO ESSERE SENZA GLUTINE KRUH BEZ GLUT.S RIŽA/HELJDA BR.250glowest at Eurospin €2.29€9.16/kg
  3. AMO ESSERE SENZA GLUTINE KRUH BEZ GLUTENA 300glowest at Eurospin €2.29€7.63/kg
  4. AMO ESSERE SENZA GLUTINE PRIP. BEZGLUT. ZA KRUH I PIZZU 500glowest at Eurospin €2.39€4.78/kg
  5. AN-SA-REG.PEK KRUH REZANI AN-SA 500 glowest at Studenac €1.22€2.44/kg
  6. ARC ADRIATIC OLZ PEKARSTVO OLZ MLIJECNI KRUH 350 Glowest at Metro €5.13€14.66/kg
  7. ARTE BIANCA KRUH BIJELI REZANI PAN PIUMA AL GRANA DURO 400 G ARTE BIANCAlowest at Plodine €2.99€7.48/kg
  8. ARTE BIANCA KRUH BIJELI REZANI PAN PIUMA INTEGRALNI 400 G ARTE BIANCAlowest at Plodine €2.99€7.48/kg
  9. ARTE BIANCA KRUH REZANI AL FARRO 300 G ARTE BIANCAlowest at Plodine €3.99€13.30/kg
  10. Autres marques tarif DI-GO BIO MJEŠ.FINI DOMAĆI KRUH 400glowest at Dukat €2.65€6.62/kg
  11. Autres marques tarif DI-GO BIO MJEŠ.ZA MEDITERA KRUH 400glowest at Dukat €2.65€6.62/kg
  12. Autres marques tarif DI-GO BIO MJEŠ.ZA MULTIGRAIN KRUH 400glowest at Dukat €2.65€6.62/kg
  13. BABIĆ KRUH BIJELI 500G BABIĆlowest at Konzum €1.05€2.10/kg
  14. BABIĆ KRUH DALMATINAC 400G BABIĆlowest at Konzum €1.35€3.38/kg
  15. BABIĆ KRUH DALMATINAC 400g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.49€3.72/kg
  16. BABIĆ KRUH FETA 500g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.99€3.98/kg
  17. BABIĆ KRUH FINI DOMAĆI 700g PAK BABIĆlowest at Konzum €2.09€2.99/kg
  18. BABIĆ KRUH FRANCUZ 300g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.69€5.63/kg
  19. BABIĆ KRUH FRANCUZ 500G BABIĆlowest at Konzum €1.85€3.70/kg
  20. BABIĆ KRUH FRANCUZ ŠKURI SA SJEM 300g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.79€5.97/kg