Bread

953 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION KRUH BEZ KORE 400 g COOPlowest at Tommy €2.69€6.72/kg
  2. COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION KRUH BEZ KORE INTEGRAL 400 g COOPlowest at Tommy €2.69€6.72/kg
  3. COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION KRUH TRAMEZZINI 250 g COOPlowest at Tommy €1.49€5.96/kg
  4. COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION MJEŠAVINA ZA KRUH B.G. 1 kg COlowest at Tommy €5.49€5.49/kg
  5. DELBA BIO KRUH 3 VRSTE ŽIT.500 g DELlowest at Tommy €1.79€3.58/kg
  6. DELBA BIO KRUH INTEGRALNI 500 g DELBlowest at Tommy promotion €1.25€2.50/kg
  7. DELBA BIO KRUH RAŽENI 500 g DELBAlowest at Tommy €1.79€3.58/kg
  8. DELBA KRUH SA SUNCOKR. 500 g DELBAlowest at Tommy €1.55€3.10/kg
  9. DELBA RAŽENI MIJEŠANI KRUH 500 g DELBAlowest at Tommy €1.55€3.10/kg
  10. DERGEZ D.O.O KRUH VIKEND DRAVSKI KUKURUZNI 500 g DERGEZlowest at Stridon €1.13€2.26/kg
  11. DERGEZ D.O.O KRUH VIKEND POLUBIJELI REZANI 600 g DERGEZlowest at Stridon €1.13€1.88/kg
  12. DERGEZ D.O.O KRUH BAKIN ZLATNI KUKURUZNI 800 g DERGEZlowest at NTL €1.79€2.24/kg
  13. DERGEZ D.O.O KRUH BOŽIĆNI 450 g DERGEZlowest at Stridon €1.99€4.42/kg
  14. DERGEZ D.O.O KRUH KUMIN RAŽENI 700 g DERGEZlowest at NTL €1.89€2.70/kg
  15. DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE KRUH BIJELI 500g DERGEZ PAKlowest at KTC €1.29€2.58/kg
  16. DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE KRUH CRNKO POLUBIJELI 500g DERGEZ PAKlowest at KTC €1.32€2.64/kg
  17. DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE KRUH DRAVSKI 650g DERGEZlowest at KTC €1.75€2.69/kg
  18. DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE KRUH DRAVSKI KUKURUZNI 500g DERGEZ PAKlowest at KTC €1.62€3.24/kg
  19. DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE KRUH DRAVSKI SA SJEM.500g PAK DERGEZlowest at KTC €1.69€3.38/kg
  20. DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE KRUH FRANCUSKI BIJELI 500g DERGEZlowest at Spar €1.59€3.18/kg