Bread
1,223 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- KRUH POLUBIJE. PŠEN. PAK. 700lowest at Spar €1.32€1.89/kg
- PEKOM KRUH ISPOD PEKE 1000g PEKOMlowest at Konzum €1.89€1.89/kg
- KLARA D.D. KRUH KVARTOVSKI PAK 500 g KLARlowest at Tommy €0.95€1.90/kg
- MIP KRUH VITEŠKI REZANI 700 g PAK MLIN I PEKARElowest at Stridon €1.33€1.90/kg
- S-BUDGET KRUH PŠE.BIJELI S-BUDGET 650 glowest at Spar €1.24€1.91/kg
- GRGIĆ D.O.O. KRUH POLUBIJELI 700g GRGIĆ PAKlowest at KTC €1.35€1.93/kg
- MLINČEK J.D.O.O. KRUH BIJELI 700g PAK MLINČEKlowest at KTC €1.35€1.93/kg
- KRUŠNE MRVICE 500g MOJ KRUHlowest at Konzum promotion €0.98€1.96/kg
- GRISSITALIA SRL TOST 330 g GRISSITALIAlowest at Kaufland €0.65€1.97/kg
- OHO! KRUH POLUBIJELI 500 G PS OHOlowest at Plodine €0.99€1.98/kg
- OHO! KRUH BIJELI PS 500 G OHOlowest at Plodine €0.99€1.98/kg
- BABIĆ KRUH POLUBIJELI 500g BABIĆlowest at Konzum €0.99€1.98/kg
- TKZ KRUH BIJELI 500G TKZlowest at Konzum €0.99€1.98/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhlowest at Lidl €0.99€1.98/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhlowest at Lidl €0.99€1.98/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhlowest at Lidl €0.99€1.98/kg
- K-Classic KLC.NMNP.Kruh bijeli rezani 500glowest at Kaufland €0.99€1.98/kg
- TVOJIH 5 MIN TOAST CLASSIC 500g TVOJIH 5 MINUTAlowest at Tommy €0.99€1.98/kg
- KRUH ISTARSKI PAKIRANI 600 glowest at Metro €1.19€1.98/kg
- Kruh domaći polubije.pak.600 glowest at Spar €1.19€1.98/kg