Bread

1,223 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. TKZ KRUH ZADARSKI C T-850 700g ZADARlowest at Konzum €1.13€1.61/kg
  2. BO Domaći kruh kalničkilowest at Lidl €0.99€1.65/kg
  3. BO Domaći kruh kalničkilowest at Lidl €0.99€1.65/kg
  4. PEKOM KRUH MIJEŠANI KUKUR 1200g PEKOMlowest at Plodine €1.99€1.66/kg
  5. KRUH KUKURUZNI MIJESANI 400 G PAK BRIONKAlowest at Studenac €0.68€1.70/kg
  6. MARICA PEKARICA KRUH DUNAVSKI REZANI 400g MARICAlowest at KTC €0.68€1.70/kg
  7. TKZ-REG.PEK KRUH BESV. MIJEŠ. S POS. TKZ 400 glowest at Studenac €0.68€1.70/kg
  8. BO Domaći miješani kruhlowest at Lidl €0.68€1.70/kg
  9. BO Domaći miješani kruhlowest at Lidl €0.68€1.70/kg
  10. PEKAR TOMO D.O.O. KRUH RAŽENI MIX 400g PEKAR TOMOlowest at NTL €0.68€1.70/kg
  11. KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g NAR PAK KLARAlowest at Gavranović €0.85€1.70/kg
  12. KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g PAK KLARAlowest at Konzum €0.85€1.70/kg
  13. KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g KLARAlowest at Konzum €0.85€1.70/kg
  14. MARICA PEKARICA KRUH GAZDIN REZANI 500 glowest at Konzum €0.85€1.70/kg
  15. GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH ISPOD PEK. 500glowest at Studenac €0.85€1.70/kg
  16. AM. PEKARSKI PROIZVODI QUICKBURY KRUH RAŽENI MIJEŠANI 500 g QUICKBURYlowest at Stanic promotion €0.85€1.70/kg
  17. DON DON PEKARSTVO S.KRUH PLANINSKI 500 G (615764 PDV5%)lowest at Plodine €0.85€1.70/kg
  18. GRADSKA PEKARA d.o.o. KRUH GP RAŽENI MIJEŠANI 500g PAK.lowest at Studenac €0.85€1.70/kg
  19. KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 glowest at Stanic promotion €1.02€1.70/kg
  20. MLINAR KRUH KALNIČKI 600g MLINARlowest at Djelo Vodice €1.02€1.70/kg