Bread
953 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- KRUH SENDVIČ POLUBIJ.700 glowest at Spar €1.19€1.70/kg
- KRUH POLUBIJELI 500 Glowest at Stanic €1.19€2.38/kg
- Kruh domaći polubije.pak.600 glowest at Spar €1.19€1.98/kg
- KLARA KRUH BIJELI 500g PAK KLARAlowest at Stridon €1.19€2.38/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ 400g ZADARlowest at Spar €1.19€2.97/kg
- PEKOM KRUH CRNI 500g PEKOMlowest at Konzum €1.19€2.38/kg
- CIABATTA KRUH 315G PAN-PEK DSlowest at Jadranka €1.19€3.78/kg
- PIK RIJEKA KRUH GRAHAM PAK 500g PIK RIJEKAlowest at Metro €1.19€2.38/kg
- NO BRAND KRUH POLUBIJELI REZANI PAK 700glowest at KTC €1.19€1.70/kg
- BO Domaći kruh s Manitoba brašnomlowest at Lidl €1.19€2.97/kg
- BO Craft kruh sa sjemenkama sunc.lowest at Lidl €1.19€2.90/kg
- BO Rođendanski Craft kruhlowest at Lidl €1.19€2.53/kg
- RADNIK OPATIJA D. D. KRUH ŠPIC PAK 280 g RADNIKlowest at Tommy €1.19€4.25/kg
- SPAR SPAR INTEGRAL.RAŽENI KRUH 250glowest at Spar €1.19€4.76/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH FRANCUZ 400g PRHKOlowest at KTC €1.19€2.97/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH BIJELI REZANI 500g PEKAR TOMOlowest at Spar €1.19€2.38/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH POLUBIJELI 500 g KLARA PAK.lowest at Stridon €1.19€2.38/kg
- PAN CARRE AMERIČKI TOST SANDWICH KRUH 375g GRISSITALIAlowest at NTL €1.19€3.61/kg
- JERGOVIĆ MARIJO S.M.P.R."JERGOVIĆ" KRUH SLAVONAC 700g REZANI JERGOVIĆlowest at KTC €1.19€1.70/kg
- U-KRUH PLANINSKI KUKURUZNI 500G PP,ŽITOlowest at Trgocentar €1.20€2.40/kg