Bread
1,223 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- TRE MULINI KRUH ZA HOT DOG 4/1 250glowest at Eurospin €0.99€3.96/kg
- TRE MULINI KRUH ZA HOT DOG 4/1 250glowest at Eurospin €0.99€3.96/kg
- TRE MULINI KRUH INTEGRALNI 400glowest at Eurospin €0.99€2.47/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhlowest at Lidl €0.99€1.98/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhlowest at Lidl €0.99€1.98/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhlowest at Lidl €0.99€1.98/kg
- K-Classic KLC.NMNP.Kruh bijeli rezani 500glowest at Kaufland €0.99€1.98/kg
- SMR HELJDIN MIJEŠANI KRUH 270Glowest at Djelo Vodice €0.99€3.67/kg
- BRASNO TENA BRASNO TAM.KRUH T-1600 1 KG TENAlowest at Kaufland €0.99€0.99/kg
- MLINAR ZLATNI KORIJEN 320g KRUH MLINARlowest at Ribola promotion €0.99€3.09/kg
- BO Beskvasni raženi miješani kruhlowest at Lidl €0.99€2.47/kg
- BO Beskvasni raženi miješani kruhlowest at Lidl €0.99€2.47/kg
- BO Domaća pogačalowest at Lidl €0.99€3.30/kg
- BO Kukuruzna ciabatta, 300glowest at Eurospin €0.99€3.30/kg
- FRUTEK SOK KRU.MAR.125 ml FRUTEKlowest at Djelo Vodice €0.99€7.92/l
- VINDIJA-FORTIA SMOOTHIE KRUSKA/BANANA/KIVI/SPINAT 200 Glowest at Jadranka promotion €0.99€4.95/kg
- BALVITEN PECIVO B.G 2*50 g BALVITENlowest at Ribola €0.99€9.90/kg
- TVOJIH 5 MIN TOAST CLASSIC 500g TVOJIH 5 MINUTAlowest at Tommy €0.99€1.98/kg
- KOŠARICA ZA KRUH PLASTIČNA 8X32.5X21 OFFERTISSIMAlowest at Stridon €0.99
- DI GO MJEŠAVINA KRUH DOM.400 g DI-GOlowest at Konzum €1.00€2.50/kg