Pretraga: sir
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- SIRANA MIH SIR TVRDI DALMATINSKI MIHnajniže u Metrou 20,61 €6,87 €/kg
- SIRANA GLIGORA SIR VELEBJAN 190 G SIRANA GLIGORAnajniže u Plodinama 8,49 €44,68 €/kg
- Sirana Gligora Sir Težačkinajniže u Sparu 23,99 €23,99 €/kg
- Sirana Gligora Sir Kolan dimljeninajniže u Sparu 27,99 €27,99 €/kg
- Sirana Gligora Sir trapist Kolan Gligoranajniže u Sparu 25,99 €25,99 €/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI OVČJI PAŠKI VAC PAŠKA SIRANAnajniže u Konzumu 57,99 €57,99 €/kg
- Sirana Gligora Sir mladi trapist Gligoranajniže u Sparu 19,99 €19,99 €/kg
- DALMATINSKI SIREVI SIR KUHANI 500 g DOMAĆInajniže u Tommyju 7,99 €15,98 €/kg
- TRADICIJSKI SIREVI SIR LECEVACKI 300 G TRADICIJSKI SIREVInajniže u Plodinama 5,79 €19,30 €/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI KRAVLJI 1/8 PAGUSnajniže u Konzumu 24,99 €24,99 €/kg
- TRADICIJSKI SIREVI SIR ZRINSKI 300 G TRADICIJSKI SIREVInajniže u Plodinama 4,99 €16,63 €/kg
- Sirana Gligora Sir tvrdi jadranski Gligoranajniže u Sparu 24,99 €24,99 €/kg
- Sirana Gligora Sir Dinarskinajniže u Sparu 29,99 €29,99 €/kg
- PAŠKA SIRANA SIR PARENJAK PAŠKAnajniže u Ribolu akcija 15,69 €
- SIRANA MIH SIR TVRDI OTOČAN 45% MIHnajniže u Konzumu 24,99 €24,99 €/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI PAŠKI 45% MIHnajniže u Konzumu 55,99 €55,99 €/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI TARTUFIN MIH SIRANAnajniže u Konzumu 44,99 €44,99 €/kg
- PASKA SIRANA SIR PARENJAK 1/4 PASKA SIRANAnajniže u Plodinama 18,99 €
- PASKA SIRANA SIR MEDITERANO KOLUT PASKA SIRANAnajniže u Plodinama 23,99 €
- PASKA SIRANA SIR PAGUS PREMIUM 300 G PASKA SIRANAnajniže u Plodinama 6,99 €23,30 €/kg
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.