Sir Dinarski
Najniža danas
29,99 €
29,99 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 29,99 €29,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 29,99 € (2.10.)
29,99 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859891864362. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
29,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SIRANA GLIGORA SIR DINARSKI 190 G SIRANA GLIGORAnajniže u Tommyju 6,29 €33,11 €/kg
- SIRANA GLIGORA KOM.KO/ŽI/DI 675 g GLIGORAnajniže u Metrou 26,31 €38,98 €/kg
- SIRANA GLIGORA D.O.O. SIR DINARSKI 275G GLIGORA SPECIJALNO PAKIRANJEnajniže u lancu Vrutak 11,89 €43,24 €/kg
- SIRANA GLIGORA D.O.O. SIR 3*1/8(675G) POKLON KUTIJKOLAN/ML.TRAPIST/DINARSKI 5/1najniže u lancu Vrutak 25,69 €38,06 €/kg