Pretraga: sir
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- Sirana Gligora Sir Kolan dimljeninajniže u Sparu 27,99 €27,99 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 3X40 g PROMO DUKATnajniže u Ribolu 3,39 €28,25 €/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI KRAVLJI MR TRUFFLE 200gnajniže u Ribolu akcija 5,75 €28,75 €/kg
- PASKA SIRANA SIR PRAMENKO KOLUT PASKA SIRANAnajniže u Ribolu 28,99 €28,99 €/kg
- ŠPIN SIR TVRDI MIJEŠANI 230G ŠPINnajniže u lancu Djelo Vodice 6,69 €29,09 €/kg
- SIR ŽIGLJEN GLIGORA CCA.600gnajniže u Metrou 29,69 €29,69 €/kg
- Vindija Sir Caprodurnajniže u Metrou 29,86 €29,86 €/kg
- Sirana Gligora Sir Dinarskinajniže u Sparu 29,99 €29,99 €/kg
- GLIGORA SIR S MEDITERANSKIM BILJEM 125 g VAC GLIGORAnajniže u lancu Jadranka 3,79 €30,32 €/kg
- SIR PAŠKI DUO 600g PAŠKA SIRANAnajniže u Ribolu 18,84 €31,40 €/kg
- GLIGORA SIR TVRDI JADRANSKI 190 g GLIGORAnajniže u Konzumu 5,99 €31,53 €/kg
- SIRANA GLIGORA SIR ZIGLJEN 190 G SIRANA GLIGORAnajniže u Tommyju 5,99 €31,53 €/kg
- Sirana Gligora SIR S MASLINAMA GLIGORA 125 gnajniže u Sparu 3,99 €31,92 €/kg
- Sirana Gligora SIR S CHILLIJEM GLIGORA 125 gnajniže u Sparu 4,09 €32,72 €/kg
- SIRANA GLIGORA SIR DINARSKI 190 G SIRANA GLIGORAnajniže u Tommyju 6,29 €33,11 €/kg
- PAŠKI SIR SIR TVRDI PRAMENKO 200 g PAŠKA SIRnajniže u Studencu 6,89 €34,45 €/kg
- PASKA SIRANA SIR MISTER TRUFFLE BOKUNIC 100 Gnajniže u Plodinama akcija 3,59 €35,90 €/kg
- ŠPIN SIR TVRDI OVČJI 230g ŠPINnajniže u Tommyju 9,15 €39,78 €/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI TARTUFIN 300g MIHnajniže u Studencu 12,99 €43,30 €/kg
- SIR EDMOND 0,7L SIR EDMOND GINnajniže u Metrou 31,24 €44,63 €/l
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.