Pretraga: jaja
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ČOK.JAJA U VREĆ.100gULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €12,90 €/kg
- Favorina Dragee jajanajniže u Lidlu 2,59 €12,95 €/kg
- ČOKOLADNA JAJA 400Gnajniže u Trgocentru akcija 5,19 €12,97 €/kg
- Favorina Čokoladna jajanajniže u Lidlu 3,95 €13,17 €/kg
- Favorina Čokoladna jaja SK2najniže u Lidlu 2,05 €13,67 €/kg
- Favorina Čokoladna jaja SK2najniže u Lidlu 2,05 €13,67 €/kg
- Favorina Čokoladna jaja SK2najniže u Lidlu 2,05 €13,67 €/kg
- ZAINI ČOK.JAJA PUNJ.ČOK. 120 g ZAINInajniže u KTC-u 1,79 €14,92 €/kg
- ZAINI ČOK.JAJA PUNJ. 120 g ZAINInajniže u lancu Vrutak 1,89 €15,75 €/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI ASSOR. 180 g Lnajniže u Konzumu 3,00 €16,67 €/kg
- Favorina Čokoladna jaja SK2najniže u Lidlu 3,49 €17,45 €/kg
- Favorina Čokoladna jaja SK2najniže u Lidlu 3,49 €17,45 €/kg
- USKRŠNJA JAJA 120 gnajniže u Sparu 2,29 €19,08 €/kg
- ASTIR ČOKOLADNA JAJA 50 g ASTIRnajniže u Tommyju 1,59 €31,80 €/kg
- DUPIN N-ČOK.JAJA RE MILK 100Gnajniže u Plodinama 3,99 €39,90 €/kg
- Baron Company ČOK.JAJA USKR.METAL.JAJA 120 gnajniže u Plodinama 8,99 €74,92 €/kg
- JAJA AGROKOKA M 10/1najniže u Konzumu 2,45 €
- Jaja, razred L, 10kom.najniže u lancu Vrutak 2,89 €
- Jaja, razred M, 10kom.najniže u Ribolu 1,92 €
- JAJA TOMAZIN M 10/1najniže u Kauflandu 3,29 €
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.