Čokoladna jaja SK2
Najniža danas
2,05 €
13,67 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,05 €13,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,05 € (3.10.)
2,05 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04335619326255
- Lidl
-
2,05 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESTLE CHOCO COKOLADNA JAJA MINI SMARTIES 81 G NESTLEnajniže u Konzumu 1,00 €12,50 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. USK.ČOKOLADNA JAJA 120g HAPPY EGGSnajniže u Konzumu 0,50 €4,17 €/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI 90 g LINDTnajniže u Konzumu 1,00 €11,11 €/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI ASSOR. 90 g LInajniže u Konzumu 1,00 €11,11 €/kg
- ČOKOLA.USKRSNA MALA JAJA 400 gnajniže u KTC-u 4,75 €11,88 €/kg
- ULTRA ČOKO.MINI JAJA 70 g ULTRAnajniže u Konzumu 0,30 €4,29 €/kg