Nivea Sun Sprej za sunč.P&B SPF30 250ml
11,19 €
44,76 €/l · u 6 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
16,94 € 6 lanaca
Najviša
19,89 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 11,19 €44,76 €/l
- Spar 15,99 €63,96 €/l
- Vrutak 16,99 €67,96 €/l
- Konzum 18,59 €74,36 €/l
- Tommy 18,99 €75,96 €/l
- Plodine 19,89 €79,56 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09005800399898. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
11,19 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 4130, 3.10.2026. (Stjepana Ivicevica 66 Makarska)
- Spar
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87031, 3.10.2026. (buje gospodarska 1a)
- Vrutak
-
16,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
18,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
18,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
19,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Nivea Sun P&M hid.sp. za sunč. ZF30najniže u Kauflandu 8,45 €42,25 €/l
- NIVEA NIVEA SUN 270 ml SPREJ BRONZEnajniže u Kauflandu 20,49 €75,89 €/l
- Nivea Sun Protect & Bronze ZF 20najniže u Kauflandu 7,29 €36,45 €/l
- Nivea Sun Protect & Bronze ZF 30najniže u Studencu akcija 13,72 €68,60 €/l
- Nivea Sun Dj.sprej za sunčanje ZF50najniže u Sparu 14,33 €71,65 €/l
- NIVEA NIVEA SUN 270 ml SPREJ PR.& Mnajniže u Kauflandu 11,85 €43,89 €/l