LOSION NIVEA INTIMO 250 ml NIVEA
Najniža danas
4,68 €
18,72 €/l · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
6,14 € 4 lanca
Najviša
6,99 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 4,68 €18,72 €/l
- Vrutak 6,19 €24,76 €/l
- KTC 6,69 €26,76 €/l
- NTL 6,99 €27,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,68 € (3.10.)
4,68 €
26.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09005800398013. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
4,68 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 3201, 3.10.2026. (ULICA BLEIBURŠKIH ŽRTAVA, 10430 SAMOBOR)
- Vrutak
-
6,19 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
6,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- NTL
-
6,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- NIVEA NIVEA INT.LOS.250 ml SENSITIVEnajniže u lancu Vrutak 6,29 €25,16 €/l
- NIVEA LOSION INT NIVEA SENS 250MLnajniže u Konzumu akcija 4,58 €18,32 €/l
- NIVEA NIVEA INT.NJ.250 ml LOSIONnajniže u lancu Vrutak 6,29 €25,16 €/l
- NIVEA NIVEA INTIMO LOSION 250 ML FRESH COMFORTnajniže u Plodinama 5,99 €23,96 €/l
- NIVEA NIVEA INTIMO LOSION 250 ml (6)najniže u Stridonu 4,38 €17,52 €/l
- NIVEA NIVEA LOSION INTIMO MILD 250 ml (6)najniže u Stridonu 6,85 €27,40 €/l