Nivea hairmilk šampon 250 ml
1,90 €
7,60 €/l · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,90 € 5 lanaca
Najviša
4,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,90 €7,60 €/l
- Plodine 3,58 €14,32 €/l
- Ribola 4,49 €17,96 €/l
- Kaufland 4,55 €18,20 €/l
- Djelo Vodice 4,99 €19,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09005800289205. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Plodine
-
3,58 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 011, 3.10.2026. (I MESTROVICA 70, SIBENIK)
- Ribola
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Kaufland
-
4,55 € (+6%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 6030, 3.10.2026. (Novigradska ulica 22 Umag)
- Djelo Vodice
-
4,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- BEIERSDORF ŠAMPON NIVEA 250 ml HAIRMILK ŠAMPONnajniže u Studencu akcija 2,00 €8,00 €/l
- NIVEA NIVEA SAMPON 400 ML HAIRMILK SHINEnajniže u lancu Vrutak 4,99 €12,47 €/l
- NIVEA NIVEA ŠAMPON HAIRMILK ZA NORMALNU KOSU 250 mlnajniže u Bosi 2,92 €11,68 €/l
- NIVEA ŠAM.250 ml HAIRMILK ZA GUSTU KOSUnajniže u Ribolu 2,12 €8,48 €/l
- NIVEA NIVEA ŠAM.250 ml HAI R NATURAL SHINEnajniže u lancu Djelo Vodice 4,99 €19,96 €/l
- NIVEA NIVEA ŠAMPON SHINE BEŽIVOTN K 250 mlnajniže u Tommyju akcija 2,49 €9,96 €/l