LAND.VANILIJA 230 ml
2,09 €
9,09 €/l · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,11 € 3 lanca
Najviša
2,15 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,09 €9,09 €/l
- Trgocentar 2,09 €9,09 €/l
- Tommy 2,15 €9,35 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09004380181107. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
2,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Tommy
-
2,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LAND JOGURT VANILIJA 150gnajniže u Eurospinu 0,37 €2,47 €/kg
- LAND JOGURT KOKOS 150gnajniže u Eurospinu 0,37 €2,47 €/kg
- LAND JOGURT KOKOS 150gnajniže u Eurospinu 0,37 €2,47 €/kg
- LAND PROT.JOGURT VAN.MUESLI 175g V.V.najniže u Eurospinu 1,19 €6,80 €/kg
- LAND PROT.JOGURT VAN.MUESLI 175g V.V.najniže u Eurospinu 1,19 €6,80 €/kg