1,1KG SENNA TARTAR
Najniža danas
50,50 €
5,74 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 50,50 €5,74 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 50,50 € (2.10.)
50,50 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09002043034616. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
50,50 € (+8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HL. DODACI JELIMA SENNA TARTAR 5 kg SENNAnajniže u lancu Djelo Vodice 19,99 €4,00 €/kg
- HL. DODACI JELIMA SENNA TARTAR 1,1 kg SENNAnajniže u lancu Djelo Vodice 5,99 €5,45 €/kg
- SENNA 25GX80 SENNA TARTARnajniže u lancu Vrutak 0,39 €15,60 €/kg
- STANIĆ D.O.O. TARTAR 25 g SENNAnajniže u Kauflandu 0,29 €11,60 €/kg