SENF 1,2 kg SENNA
4,49 €
3,74 €/kg · u 3 lanca
u lancu Stanic
Prosječna
5,32 € 3 lanca
Najviša
5,99 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 4,49 €3,74 €/kg
- Ribola 5,49 €4,58 €/kg
- Tommy 5,99 €4,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09002043034197. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
4,49 € (-12%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Ribola
-
5,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HL. DODACI JELIMA SENNA SENF PP 20 gX100 2 kg SENNAnajniže u lancu Stanic 8,00 €4,00 €/kg
- CEKIN PILEĆI PRUTIĆI OD FILEA PRSA SENF MED 400gnajniže u Konzumu 4,99 €12,47 €/kg
- ELEPHANT SNACK MED SENF LUK 270 g ELEPHnajniže u Tommyju 2,29 €8,48 €/kg
- THOM.MAJ.SEN.12*265gnajniže u Ribolu 3,51 €13,25 €/kg
- STANIĆ D.O.O. SENF 20 g SENNAnajniže u Tommyju 0,25 €12,50 €/kg
- NIVEA PP SEN.CARE TORBICA 2022najniže u Ribolu 18,58 €