ZAČIN ČEŠNJAK U GRANUL. 1000 g
21,63 €
21,63 €/kg · u 3 lanca
u Metrou
Prosječna
24,87 € 3 lanca
Najviša
27,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 21,63 €21,63 €/kg
- Tommy 24,99 €24,99 €/kg
- Djelo Vodice 27,99 €27,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414685068. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
21,63 € (+4%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Tommy
-
24,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10140, 3.10.2026. (ŽNJANSKA ULICA 4, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
27,99 € (+17%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KOTANYI ČEŠNJAK GRANULE 70g ST KOTANYnajniže u Plodinama akcija 1,85 €26,43 €/kg
- ŠAFRAM d.o.o. ČEŠNJAK ŠAFRAM GRANULE 30g 25najniže u Studencu akcija 0,75 €25,00 €/kg
- Češnjak u granulamanajniže u Lidlu 2,39 €19,92 €/kg
- ČEŠNJAK U GRANUL.ŠAFRAM 70 gnajniže u KTC-u 1,99 €28,43 €/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK GRANULE 28g VREĆ KOTANYnajniže u Metrou 1,24 €44,29 €/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK U GRANULAMA 860g KOTANYInajniže u Metrou 21,38 €24,86 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto26,24 € · 2.10.2026.