Kotanyi peršin 35 g
4,79 €
136,86 €/l · u 7 lanaca
u NTL-u
Prosječna
4,93 € 7 lanaca
Najviša
4,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 4,79 €136,86 €/l
- Metro 4,80 €137,14 €/kg
- Studenac 4,95 €141,43 €/kg
- Kaufland 4,99 €142,57 €/kg
- Konzum 4,99 €124,75 €/kg
- Spar 4,99 €142,57 €/kg
- Tommy 4,99 €142,57 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414102817. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
4,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Metro
-
4,80 € (+3%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Studenac
-
4,95 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Kaufland
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KOTANYI 250G KOTANYI PERŠIN ALUnajniže u Metrou 11,86 €47,44 €/kg
- KOTANYI ZACINI PERSIN USITNJENI 7 G STAKLO KOTANYInajniže u Plodinama akcija 1,25 €178,57 €/kg
- Kotanyi ZAČ.PERŠIN KOTANYI GAST.100 gnajniže u Ribolu 6,24 €62,40 €/kg
- KOTANYI PERŠIN 7g VR KOTANYInajniže u lancu Jadranka akcija 0,79 €112,86 €/kg
- KOTANYI BIO ZAČIN PERŠIN VR. 7 g KOTANYInajniže u Tommyju akcija 0,99 €141,43 €/kg
- ZAČIN PERŠIN KOTANYI 7gnajniže u Sparu 0,99 €141,43 €/kg