PAPAR CRNI ZRNO 181 g KOTANYI
12,50 €
69,44 €/kg · u 3 lanca
u Metrou
Prosječna
13,93 € 3 lanca
Najviša
14,79 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 12,50 €69,44 €/kg
- Djelo Vodice 14,49 €82,80 €/kg
- NTL 14,79 €81,71 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414073599. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
12,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
14,49 € (+12%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
14,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KOTANYI PAPAR CRNI U ZRNU 17g VR KOTANYnajniže u Bosi 1,02 €51,00 €/kg
- KOTANYI ZACINI PAPAR CRNI ZRNO 70 G KOTANYInajniže u Metrou 2,41 €34,43 €/kg
- KOTANYI ZACINI PAPAR CRNI ZRNO STAKLO 50 Gnajniže u Studencu 3,18 €63,60 €/kg
- KOTANYI PAPAR CRNI ZRNO XXL 100g KOTANYInajniže u Konzumu 4,49 €44,90 €/kg
- KOTANYI PAPAR CRNI ZRNO 50g KOTANYInajniže u lancu Vrutak 2,19 €43,80 €/kg
- KOTANYI PAPAR CRNI ZRNO 36g MLINAC KOTANYnajniže u Metrou 3,48 €96,67 €/kg